Anasayfa Kurumsal Farkımız

Farkımız

Farkımız

Bizi farklı yapan nedir?

Bizi farklı yapan sizlersiniz. Dentrum; hastalarının sağlığını, memnuniyetini ve mutluluğunu amaçlarının en başında tutuyor. Tedavi uygularken sizlerin kişisel ihtiyaç ve isteklerinizi göz önünde bulunduran Dentrum Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ezbere tedaviler uygulamaz. Her insanın ağız ve diş yapısıyla ilgili farklılıkları gözeterek ona en uygun tedavi modelini, onun isteği ve onayı ile planlar ve uygular.

Farkımız, Yaşayacağınız Deneyimdir

Diş klinikleri geçmiş yıllarda özellikle çocuklar için korkutucu yerlerdi. Çocukluğunda acılı ve korkutucu bir diş kliniği deneyimi yaşayan bireyler yetişkin olduklarında da diş kliniklerine mecbur kalmadan gitmezlerdi.

Oysa Dentrum Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz, tedavi ve diğer işlemler sırasında modern anestezi teknikleri sayesinde hiç acı hissetmeyeceğiniz, özel bir misafir gibi ağırlanacağınız keyifli bir deneyim sunuyor. Baştan sona her şeyin sizin konfor ve mutluluğunuz için tasarlandığı Dentrum çatısı altında artık diş muayenesine gitmek sizin için keyifli bir aktiviteye dönüşüyor. Çocukların dişçi korkusu oluşmuyor ve gelecekte de ağız ve diş sağlığına özen göstermeye devam ediyorlar.

Farkımız Ekibimiz

Dentrum Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği en son teknoloji ürünü ekipmanları kullansa da en büyük gücü; tecrübeli, uzman, genç ve dinamik hekim kadrosudur. Her biri iyi eğitim almış ve dünyada diş hekimliğine dair bütün gelişmeleri yakından takip edip uygulamaya devam eden diş hekimlerimizle Adana’da evrensel standartlarda bir diş sağlığı hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Farkımız Teknolojimiz

Diş sağlığı hizmeti alırken teşhisten tedaviye kadar her aşamada güncel ve bilimsel verilerin ışığında çalışıyoruz. Hem ekipmanlarımızın hem de tedaviye dair yaklaşımımızın yüksek teknolojiye uyumlu olmasını sağlıyoruz. Sürekli olarak kliniğimize yatırım yaparak evrensel standartları yakalıyor ve size alabileceğiniz en kaliteli diş sağlığı hizmetini sunuyoruz.

Sanal Doktor Görüşü